emilia bała podolog pokazuje preparat

Przygotowanie do wizyty

Pierwsza wizyta w gabinecie podologicznym nierzadko wiąże się ze stresem i/lub zawstydzeniem.
Jeśli będziesz wiedzieć, jak przygotować się do zabiegu, poczujesz się pewniej.

Dla własnego komfortu odśwież stopy w domu przed wizytą. Jeśli nie masz takiej możliwości, gabinet wyposażony jest w łazienkę z brodzikiem. Zrobisz to na miejscu.

Niepokoi Cię wygląd Twoich paznokci? Abym mogła trafnie ocenić ich stan, zmyj lakier najlepiej dwa dni przed wizytą. Nie masz takiej możliwości? Zrobię to na miejscu.

Jeśli Twoim problemem są brodawki/modzele/odciski i inne zmiany w obrębie skóry stóp, minimum tydzień przed zabiegiem zaprzestań stosowania specyfików dedykowanych dla tych zmian.

Umawiając się na podstawowy zabieg podologiczny, nie pomagaj podologowi i nie obcinaj paznokci bezpośrednio przed wizytą, ani nie używaj tarek. Nie musisz także “wymaczać” stóp przed przyjściem do gabinetu.

Pierwsza wizyta poprzedzona będzie wywiadem. Pamiętaj, ze każda informacja na temat Twojego zdrowia i trybu życia może mieć znaczenie w postawieniu trafnej diagnozy i co za tym idzie , dobraniu optymalnej terapii.

Co najważniejsze! Podologia to nie tylko moja praca, ale także ogromna pasja. Widok stóp, tych zdrowych i tych z problemami, jest dla mnie naturalny i codzienny. Nie musisz się krępować. Jestem w gabinecie po to, aby Tobie pomóc.

Umów się na wizytę lub konsultację