Witaj w naszym gabinecie

Jesteśmy gabinetem z lekarzem chirurgiem i pielęgniarką specjalistką leczenia ran na miejscu. Gabinet powstał z wielkiej pasji pomagania innym i miłości do stóp. Zawsze patrzymy na pacjenta holistycznie . Gabinet przyjazny zarówno dzieciom (nawet tym najmniejszym) jak i seniorom. „Kiedy cierpią stopy, cierpi całe ciało” – w pełni zgadzamy się ze słowami Sokratesa. To, co dzieje się z naszymi stopami, ma wpływ na cały układ ruchu i wszystkie struktury ciała. Tak samo, ze stanu stóp można wyczytać bardzo wiele na temat kondycji organizmu.Zdrowe stopy są podstawą zdrowego ciała, dlatego tak ważne jest odpowiednie dbanie o nie.

emilia bała podolog w trakcie leczenia stopy

Nasi specjaliści

podolog Bydgoszcz Emilia Bała

Emilia Bała

Podolog

Absolwentka Collegium Medicum UMK w Toruniu – kierunek fizjoterapia, oraz Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy – kierunek kosmetologia. Podążając za swoją pasją, którą jest podologia, i która ściśle łączy się z fizjoterapią i kosmetologią, ukończyła studia podyplomowe z podologii na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Doszkalała się również na licznych kursach i szkoleniach z zakresu podologii. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 8 lat.

Prywatnie mama dwójki dzieci i żona. Czas wolny spędza aktywnie i najlepiej na świeżym powietrzu. Uwielbia
podróżować i poznawać region, Polskę i świat.

Artur Bała specjalista chirurgii klatki piersiowej

Artur Bała

Lekarz

Lekarz medycyny, specjalista chirurgii klatki piersiowej. Na co dzień pracuje w Kujawsko-Pomorskim Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy. W kwestii plastyki wałów okołopaznokciowych wyszkolony przez zespól chirurg-podolog z Dolnośląskiego Centrum Zdrowej Stopy.

specjalistka leczenia ran Katarzyna Malinowska

Katarzyna Malinowska

Pielęgniarka - specjalistka leczenia ran

Od 2005 roku zajmuje się leczeniem ran. Stale podnosi swoje kwalifikacje, w 2009 roku uzyskała stopień naukowy Doktora Nauk Medycznych. Opublikowała wiele artykułów na temat leczenia ran w prasie specjalistycznej. Przez dwie kadencje była członkiem Komisji Rewizyjnej przy Polskim Towarzystwie Leczenia Ran. Jest organizatorem i wykładowcą na kursach specjalistycznych z leczenia ran dla personelu medycznego.
W swojej praktyce stosuje nowatorskie metody leczenia ran, które są zgodne z Międzynarodową Klasyfikacją Procedur Medycznych ICD-9-CM wersja 5.22 (A international classification system for surgical, diagnostic and therapeutic procedures: ICD-9-CM). Należą do nich:
– 99.991 Terapia Pijawkowa tzw. Hirudoterapia,
– 86.289 Larwoterapia,
– 2013 HCPCS G0456 Negative pressure wound therapy (NPWT) – Terapia Podciśnieniowa,
– 93.57 Opatrunki specjalistyczne.

Certyfikaty

W Gabinecie Podologiczym Zdrowe Stopy Emilia Bała zdajemy sobie sprawę, że ciągłe pogłębianie wiedzy to podstawa w tym zawodzie. Regularnie uczęszczamy na konferencje podologiczne, uczestniczymy w licznych szkoleniach z nowych technik oraz doskonalimy swoje umiejętności na warsztatach. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej dobrać odpowiedni sposób leczenia każdego przypadku.

Umów się na wizytę lub konsultację