Podstawowy zabieg podologiczny

Szukasz profesjonalnego gabinetu wykonującego podstawowy zabieg podologiczny? Świetnie trafiłeś. Nasi specjaliści świadczą najwyższej jakości usługi z zakresu pedicure podologicznego. Jego regularne wykonywanie pomaga utrzymać stopy w perfekcyjnym stanie. Przeczytaj więcej o samym zabiegu i umów się na wizytę . Nasz gabinet znajduje się na ulicy Gdańskiej 80A w Bydgoszczy.

Pedicure leczniczy – charakterystyka

Podstawowy zabieg podologiczny to inaczej pedicure leczniczy lub medyczny. Obejmuje obcięcie paznokci, opracowanie wałów okołopaznokciowych oraz podeszwy stóp. Jest to bardziej zaawansowana forma pedicuru kosmetycznego. Dlaczego? Ponieważ podolog dzięki specjalistycznym narzędziom nie tylko poprawia wygląd stóp, ale przede wszystkim przywraca im zdrowie.

 

Leczenie zmian na stopach u podologa

Podczas takiego zabiegu podolog kompleksowo zaopiekuje się Twoimi stopami i pochyli się nad problematycznymi strefami (wrastający / wkręcający paznokieć, odciski, modzele, pękające pięty, palce młotkowate, paluch koślawy, rogowiec i wiele innych schorzeń). Co ważne, w gabinecie podologicznym pracujemy na suchej skórze, dzięki czemu nie ma ryzyka usunięcia nadmiernej ilości naskórka.

 

Podstawowy zabieg podologiczny jest w pełni bezpieczny

Opracowanie skóry podeszwy stóp uwzględnia jej fizjologię, co zapewnia gładkość stóp na dłużej, a odpowiednio dobrana, profesjonalna pielęgnacja domowa, utrwala ten efekt. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych preparatów podologicznych, Twoje stopy będą zadbane i zdrowe, jak nigdy wcześniej. Możesz mieć pewność, ze każdy zabieg wykonywany jest sterylnymi narzędziami, co eliminuje ryzyko zakażenia.

Podczas podstawowego zabiegu podologicznego często usuwane są modzele, dowiedz się czym się charakteryzują.

Powróć do listy usług

Umów się na wizytę lub konsultację